НОВИНИ

СБУ заборонила в'їзд в Україну російському коміку

Зазначається, що причиною для заборони в'їзду стала антиукраїнська позиція артиста.

Служба безпеки України не впустила до країни і заборонила в'їзд терміном на три роки російському коміку та блогеру Даніілу Попєрєчному, який мав виступити з концертом в Києві 18 травня.

 

"Поперечному закрито в'їзд СБУ з 12 квітня 2018 року на три роки", - повідомили в прес-центрі СБ України у вівторок вранці.

 

Разом з тим, як повідомляється на сторінці в соцмережі Facebook Громадянського руху "Відсіч", причиною стала антиукраїнська позиція артиста. Зазначено, що блогера викрили в підтримці російської політики в Україні, зокрема щодо окупації Криму.

 

Нагадаємо, 14 квітня, Державна прикордонна служба України заборонила російській співачці Свєтланє Сургановой в'їзд до України терміном на три роки. Причиною відмови стали відвідини окупованого Криму через тимчасово закриті пункти пропуску.

 

Раніше Український Тиждень писав про Чорний список до якого ввійшли відомі російські діячі культури, яким заборонили в'їзд в Україну за останній рік. Серед них більш ніж 140 іноземців-діячів культури і мистецтва, у діях яких містилися ознаки втручання у внутрішні справи України та вчинення протиправних проявів, пов’язаних з посяганнями на її територіальну цілісність і недоторканість. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.