НОВИНИ

Південна Корея та КНДР погодили дату нової зустрічі

Зокрема, сторони обговорять імплементацію домовленостей, які були досягнуті на двосторонньому саміті 27 квітня.

Делегації КНДР та Південної Кореї 16 травня проведуть зустріч на високому рівні в прикордонному пункті Пханмунджом. Про це у вівторок, 15 травня, повідомляє південнокорейське міністерство об'єднання.  

 

Як зазначається, сторони обговорять імплементацію домовленостей, які були досягнуті на двосторонньому саміті 27 квітня, зокрема, повну відмову Північної Кореї від ядерної зброї.

 

Крім того, наголошується, що делегацію КНДР очолить голова Комітету з мирного об'єднання країни Рі Сон Гвон. Водночас делегацію Сеула очолить міністр об'єднання Чо Мен Ген.

 

Нагадаємо, 27 квітня глава Корейської Народно-Демократичної Республіки Кім Чен Ин зустрівся з президентом Південної Кореї у  демілітаризованій зоні. Кім Чен Ин став першим північнокорейським лідером, який перетнув кордон Південної Кореї після закінчення війни в 1953 році. Президент Мун Чже Ін зустрів його у прикордонному селі Пханмунджом.

 

Як повідомлялося, лідери КНДР та Південної Кореї провели "щирі, відверті" переговори про денуклеаризацію Корейського півострова та обговорили інші питання під час саміту.