НОВИНИ

Заворушення у Секторі Газа. Влада Палестини заявила про 58 загиблих

Зазначається, що 2,7 тисяч постраждали внаслідок стрілянини з бойової зброї, використання сльозоточивого газу та інших засобів.

Палестинське міністерство охорони здоров'я повідомило, що під час акцій протесту проти відкриття посольства США в Єрусалимі кількість загиблих у заворушеннях до 58 осіб, 2 700 - травмовані. Про це повідомляє агентство Reuters.

 

"Представники палестинського міністерства охорони здоров'я заявили, що 58 демонстрантів загинули, ще 2,7 тисяч постраждали внаслідок стрілянини з бойової зброї,  використання сльозоточивого газу та інших засобів", - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, 14 травня у Секторі Гази під час акцій протесту проти відкриття посольства США в Єрусалимі кількість загиблих у заворушеннях зросла до 52.  Зазначається, що поранення під час сутичок отримали 2238 осіб, з них вогнепальні поранення у понад 770 людей. Всього у протестах на кордоні беруть участь до 40 тисяч палестинців.

 

Раніше стало відомо, що  у Секторі Гази під час акцій протесту проти відкриття посольства США в Єрусалимі загинули 37 палестинців, сотні людей отримали поранення.

 

Як повідомлялось, 14 травня Сполучені Штати Америки заявили про відкриття посольства в Єрусалимі, так як президента Дональд Трамп офіційно визнав місто столицею Ізраїлю. У свою чергу, тисячі палестинців на знак протесту відкриття американського посольства збираються вздовж огорожі, яка розділяє Ізраїль та Сектор Гази.

 

Згодом Європейський Союз у зв’язку з акціями протесту у Секторі Гази закликав всі сторони до стриманості.  Наголошується, що Ізраїль повинен поважати право на мирні протести і принцип пропорційності при застосуванні сили. Водночас ХАМАС і організатори протестів повинні забезпечити ненасильницький характер демонстрацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.