НОВИНИ

Терористи на Донбасі 42 рази порушили режим припинення вогню - штаб

Зазначається, що на Донецькому напрямку активні бойові дії тривали в районах населених пунктів Залізне, Новгородське, Шахта Бутівка.

За минулу добу, 14 травня, ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишалася складною, однак інтенсивність бойових дій на лінії зіткнення зменшилася. Про це повідомили у прес-центрі штабу операції Об’єднаних сил.

 

"Російсько-окупаційні війська 42 рази порушували режим припинення вогню, з них 11 - застосовували заборонені Мінськими домовленостями міномети. Наші війська вели активну оборону та давали адекватну відповідь противнику", - йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що на Луганському напрямку в районах населених пунктів Троїцьке, Новозванівка, Золоте  бойовики намагалися спровокувати вогонь українських військових у відповідь.

 

На Донецькому напрямку активні бойові дії тривали в районах населених пунктів Залізне, Новгородське, Шахта Бутівка.

 

"Зусилля російсько-окупаційні військ були марними. Оборонні рубежі українських підрозділів залишилися незмінними", - йдеться у повідомленні.

 

Наголошується, що під час бойових дій загиблих та поранених українських захисників немає.

 

Крім того, 15 травня зафіксовано 7 випадків відкриття вогню окупантами зі стрілецької зброї по позиціях ЗСУ з метою спровокувати вогонь у відповідь.

 

Нагадаємо, 13 травня ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишалася складною і на всій лінії зіткнення тривали інтенсивні бойові дії. Наголошується, що під час бойових дій двоє українських військових зазнали осколкових поранень. Так, пораненим надана медична допомога.