НОВИНИ

Держдеп США спростував розширення повноважень Волкера в Україні

Зазначається, що мандат спецпредставника США залишається незмінним.

Керівник української служби "Голосу Америки" Мирослпава Гонгадзе заявила, що Державний департамент Сполучених Штатів Америки не розширював повноважень свого спеціального представника з питань України Курта Волкера.

 

Зокрема, в  Держдепі наголосили, що мандат Волкера залишається незмінним.

 

"У відповідь на коментарі, які  я зробила вчора на телеканалі 112, Держдеп відповів: "Посол Волкер продовжує виконувати функції переговорів як спеціальний референт України, і його мандат залишається незмінним. Політика США полягає в тому, щоб прагнути до повного відновлення територіальної цілісності України", - написала Гонгадзе у twitter. 

 

 

Нагадаємо, 14 травня керівник української служби "Голосу Америки" Мирослава Гонгадзе повідомила, що  спеціальному Волкеру продовжили та розширили мандат. 

 

16 квітня спеціальний представник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Курт Волкер заявив, що Європейському Союзу слід ввести санкції проти близького оточення президента Росії Владіміра Путіна, як це зробив Вашингтон.

 

Раніше спецпредставник повідомив, що планує в середині травня відвідати Україну. 

 

Як повідомлялось, 13 квітня Волкер повідомив, що Донбас є небезпечною територією через те, що на окупованих територіях перебувають російські військові.