НОВИНИ

На Донбасі командування РФ передислоковує підрозділи та техніку – розвідка

за даними МОУ, бойовики удосконалюють інженерне обладнання об’єктів на передових позиціях, у тому числі за рахунок встановлення мінно-вибухових загороджень.

На Донбасі командування Збройних сил РФ передислоковує підрозділи, озброєння та техніку. Про це в понеділок, 14 травня, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

 

"Командування ЗС РФ, під приводом перевірки заходів підготовчого періоду у т.зв. 1-му та 2-му АК окупаційних військ, проводить рекогносцировку місцевості та уточнення планів їх застосування. Водночас під виглядом виходу на полігони здійснюється передислокація підрозділів, озброєння та техніки", – йдеться в повідомленні.

 

За даними розвідки, проведення зазначених заходів відбувається під керівництвом старших офіцерів ЗС Росії, які прибули до з’єднань і частин окупаційних військ у складі так званих "комісій з перевірки повсякденної діяльності".

 

"12 травня ц.р. здійснено таке переміщення військової техніки та особового складу 1-ї та 100-ї окремих мотострілецьких бригад. 13 травня ц.р. після проведення ремонтно-відновлювальних робіт здійснено переміщення колон військової техніки 4-ї окремої мотострілецької бригади російсько-окупаційних військ", – заявили в Міноборони.

 

Крім того, як зазначається, бойовики удосконалюють інженерне обладнання об’єктів на передових позиціях, у тому числі за рахунок встановлення мінно-вибухових загороджень. Водночас окупанти проводять вивчення місцевості з метою пошуку місць для обладнання нових позицій.

 

Як повідомлялося 11 травня, на Донбасі незаконні збройні формування переміщується на передові позиції з’єднань та частин так званих 1 та 2 "армійських корпусів" військову техніку, яку бойовики продемонстрували в окупованих Донецьку й Луганську під час "парадів" 9 травня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.