НОВИНИ

Мінгареллі озвучив теми саміту Україна-ЄС

За словами глави представництва ЄС, українська сторона, зокрема, хотіла б приєднатися до Європейського митного союзу, Енергетичного союзу і єдиного цифрового ринку.

Глава представництва Європейського союзу в Україні Х'юг Мінгареллі повідомив, що саміт Україна-ЄС пройде 9 липня в Брюсселі, на ньому планують обговорити боротьбу з корупцією, макрофінансову допомогу Євросоюзу для України та імплементацію Мінських угод. Про це в понеділок, 14 травня, він повідомив на зустрічі з Європейською Бізнес Асоціацією в Києві.

 

"Рада асоціації Україна-ЄС пройде в грудні, але до цього 9 липня пройде саміт Україна-ЄС, і ми вже знаємо кілька питань, які повинні бути підняті в сфері реформ", – заявив Мінгареллі.

 

За його словами, українська сторона, зокрема, хотіла б приєднатися до Європейського митного союзу, Енергетичного союзу і єдиного цифрового ринку.

 

Водночас Мінгареллі наголосив, що також буде обговорюватися пакет макрофінансової допомоги ЄС і Європейський інвестиційний план.

 

"Додатково до цього є традиційні два питання, які ми обговорюємо: процес реформ (ЄС зі свого боку сфокусований на боротьбі з корупцією та верховенство права) та імплементація, а вірніше відсутність імплементації Мінських угод", – повідомив він.

 

Нагадаємо, президент Європейської ради Дональд Туск повідомив, що саміт Україна–ЄС відбудеться 9 липня в Брюсселі. 

 

11 травня голова Представництва Європейського союзу в Україні Х’юг Мінгареллі заявив, що в України наразі немає перспективи членства в Євросоюзі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.