НОВИНИ

ДПСУ заборонила в'їзд до України відомій російській співачці

Слободян також заявив, що загалом впродовж 2017-2018 років прикордонники не пропустили та заборонили в'їзд до України вже 117 артистам і іншим публічним діячам з РФ.

Державна прикордонна служба України в понеділок, 14 квітня, заборонила російській співачці Свєтланє Сургановой в'їзд до України терміном на три роки. Про це повідомив помічник голови ДПСУ Олег Слободян.

 

"Сьогодні вночі в ППр "Жуляни" прикордонники не пропустили до України ще одну артистку з РФ. І знову причиною відмови стали відвідини окупованого Криму через тимчасово закриті пункти пропуску", – йдеться в повідомленні.

 

За словами Слободяна, Сурганова прилетіла рейсом з Мінська.

 

"Під час оформлення пасажирів рейсу, що прибув з Мінська, була виявлена громадянка РФ Світлана Сурганова ("Сурганова и оркестр"). В ході бесіди з громадянкою встановлено, що у травні 2016 року вона дійсно відвідувала ТОТ АР Крим авіарейсом з Петербурга до Сімферополя та за 2 дні повернулася до Росії. До України Світлана прилетіла з приватною метою, але законодавство про тимчасово окуповані території не передбачає виключень", – наголосив він.

 

Слободян також заявив, що загалом впродовж 2017-2018 років прикордонники не пропустили та заборонили в'їзд до України вже 117 артистам і іншим публічним діячам з РФ, які порушували вітчизняне законодавство щодо відвідин окупованого Криму.

 

Нагадаємо, 13 квітня Державна прикордонна служба України заборонила російському реперу Матвєю Мельнікову (Мот) в'їзд до України терміном на три роки.