НОВИНИ

Кабмін затвердив програму співпраці із закордонними українцями до 2020 року

Згідно з Державною програмою орієнтовний обсяг її фінансування становить 105986 тис. гривень.

Кабінет міністрів України затвердив Державну програму співпраці із закордонними українцями на період до 2020 року. Відповідна постанова від 10 травня оприлюднена на сайті уряду.

 

"Реалізація Державної програми сприятиме активізації співробітництва з закордонними українцями, задоволенню їх національно-культурних і мовних потреб, залученню потенціалу української діаспори для утвердження позитивного іміджу України в світі, просування економічних інтересів держави", –  йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, уряд доручив Міністерству закордонних справ та іншим центральним органам виконавчої влади забезпечити здійснення визначених програмою заходів за рахунок та в межах видатків, які передбачаються їм у Державному бюджеті України на відповідний рік, та інших джерел, не заборонених законодавством.

 

"Згідно з Державною програмою орієнтовний обсяг її фінансування становить 105986 тис. гривень, у тому числі за рахунок коштів державного бюджету — 97903,7 тис. гривень, місцевих бюджетів — 7872,3 тис. гривень, інших джерел — 210 тис. гривень", –  наголошується в повідомленні.

 

Нагадаємо, у січні 2017 року у Верховній Раді України створили міжфракційне депутатське об'єднання «Співпраця Україна – діаспора».