НОВИНИ

Курту Волкеру продовжили і розширили повноваження

Зазначається, що спецпредставник США матиме не лише повноваження щодо ситуації на Донбасі.

Спеціальному представникові Державного департаменту Сполучених Штатів Америки у справах України Курту Волкеру продовжили та розширили мандат. Про це в ефірі програми "Завтра" - спільного проекту Радіо Свобода та телеканалу "112 Україна" повідомила керівник української служби "Голосу Америки" Мирослава Гонгадзе, пише Крим.Реалії.

 

Зазначається, що спецпредставник США матиме не лише повноваження щодо ситуації на Донбасі.

 

Читайте також: Формат очікування: Курт Волкер про миротворців, Мінський процес і Javelin для України

 

"За інформацією джерел, Курту Волкеру продовжили і розширили мандат. Він буде мати не тільки повноваження щодо ситуації на Донбасі, він буде мати широкі повноваження по Україні загалом", - наголосила вона.

 

Нагадаємо, 16 квітня спеціальний представник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Курт Волкер заявив, що Європейському Союзу слід ввести санкції проти близького оточення президента Росії Владіміра Путіна, як це зробив Вашингтон.
 

Раніше спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер повідомив, що планує в середині травня відвідати Україну. 

 

Як повідомлялось, 13 квітня спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер повідомив, що Донбас є небезпечною територією через те, що на окупованих територіях перебувають російські військові.