НОВИНИ

Україна отримає додаткові $125 млн на відновлення Донбасу

USAID надасть Україні технічну допомогу "для Донбасу та навколишніх територій, які зазнали на собі вплив російської агресії".

Американське агентство з міжнародного розвитку USAID надасть Україні додаткові 125 мільонів доларів технічної допомоги "для Донбасу та навколишніх територій, які зазнали на собі вплив російської агресії". Про повідомили в прес-центрі організації. 

 

"Цю додаткову технічну допомогу буде спрямовано на подальшу стабілізацію та згуртування українських громад у регіоні, підвищення стійкості місцевої економіки і прискорення її розвитку", - повідомили у USAID.  

 

Варто зазначити, що про надання додаткової допомоги буде оголошено на прес-конференції заступника адміністратора і керівника USAID у справах країн Європи та Євразії Брока Бірмана, спецпредставника Держдепу США з питань України Курта Волкера і посла США в Україні Марі Йованович, яка відбудеться 15 травня.

 

Окрім цього, у Слов'янську анонсували відкриття  Центр коворкінгу та економічних інновацій "Топ Плейс", допомогу для створення якого також надали у USAID. 

 

Як повідомлялось раніше, уряд Німеччини вирішив передати Україні дев'ять мільйонів євро на створення соціального житла для внутрішньо переміщених осіб. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.