НОВИНИ

На Донбасі бойовики перекидають військову техніку з "параду" на передові позиції – розвідка

Крім того, за даними розвідки, окупанти примусово залучають місцевих мешканців до участі в так званих "офіційних травневих святкових заходах".

На Донбасі незаконні збройні формування переміщується на передові позиції з’єднань та частин так званих 1 та 2 "армійських корпусів" військову техніку, яку бойовики продемонстрували в окупованих Донецьку й Луганську під час "парадів" 9 травня. Про це в п'ятницю, 11 травня, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

 

"Командування російських окупаційних військ нарощує можливості для активізації бойових дій проти підрозділів Об’єднаних сил. З цією метою військова техніка, у т.ч. заборонена Мінськими домовленостями, яку було продемонстровано противником у Донецьку й Луганську під час т.зв. "парадів" 9 травня ц.р., в нічний час приховано переміщується на передові позиції з’єднань і частин т.зв. 1 та 2 АК окупантів", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, за даними розвідки, окупанти примусово залучають місцевих мешканців до участі в так званих "офіційних травневих святкових заходах".

 

"Зокрема, до т.зв. "міських виконавчих комітетів" доведено розпорядження щодо примусового залучення населення окупованих територій у Донецькій та Луганській областях до "святкування днів республік" 11 та 12 травня ц.р. відповідно", – додали в Міноборони.

 

Як повідомлялося 4 травня, у окуповану Донецьку область з території Росії доставлено партію 152-мм керованих снарядів "Краснополь" та лазерні цілевказівники-далекоміри.