НОВИНИ

Побиття українця в Польщі. Журналіст розповів про стан постраждалого

Зазначається, що в громадянина України важка травма черепа.

Громадянин України, якого жорстко побили  поблизу Варшави, знаходиться в критичному стані. Про це в п'ятницю, 11 травня, повідомив український журналіст Ігор Ісаєв, який працює у Польщі.

 

"У Миколи – важка травма черепа і вилив. Сьогодні надійшла вістка від лікаря зі шпиталю: стан Миколи критичний, невдовзі буде операція, та навряд чи громадянин України виживе”, – зазначив він.

 

Нагадаємо,  у селі Ґлоскув неподалік Варшави група невідомих зловмисників напала на трьох громадян України та жорстоко побила одного з них. Так, Микола, Андрій та Руслан працюють в Асоціації водних компаній у Ґлоскуві. Вони займаються технічним обслуговуванням та очищенням дренажних канав. Їм від 45 до 52 років. Зазначається, що у четвер, 3 травня, українці пішли у місцевий магазин. Після виходу з нього їх зачепив незнайомий чоловік, згодом  сталася словесна перепалка.  У свою чергу, коли українці йшли додому, дорогу їм загородили дорогу два автомобілі, з яких вийшло шість-сім чоловіків. Нападники витягнули з багажників бейсбольні бити та накинулися з ними на українців. Руслану та Андрію вдалося втекти. Зловмисники змогли наздогнати тільки Миколу. Бандити зловили його і жорстоко побили. Наголошується, що під час побиття у чоловіка стався епілептичний напад. До лікарні його привезли з проламаним черепом, численними крововиливами та відкушеним язиком.  Крім того, чоловік  був у нетверезому стані, тому його не змогли допитати.

 

Консульський відділ посольства України в Польщі заявив, що напад на українця був скоєний однією особою. Зазначалося, що Україна підтримує контакт з місцевою поліцією та прокуратурою.