НОВИНИ

Україна домовилася про безвіз із чотирма країнами Латинської Америки

За даними МЗС, сьогодні українці можуть подорожувати без віз до 85 держав світу.

Міністерство закордонних справ повідомило, що незабаром Україна може укласти угоди про скасування віз з чотирма країнами Латинської Америки, а саме – з Перу, Уругваєм, Колумбією і Мексикою. Про це в п'ятницю, 11 травня, заявив заступник начальника Управління консульського обслуговування Департаменту консульської служби МЗС Сергій Міняйло.

 

"З чотирма країнами цього регіону (Латинської Америки – Ред.) були детально обговорені можливості вже найближчим часом складання договорів про скасування візового режиму. Це Уругвай, Перу, Колумбія, предметні дискусії були щодо Мексики", – наголосив він.

 

Водночас представник МЗС нагадав, що нещодавно були досягнуті домовленості з ОАЕ та Катаром про спрощення візового режиму.

 

"Ми працюємо над тим щоб географія безвізових поїздок українців розширилася. Сьогодні громадяни України можуть подорожувати без віз до 85 держав світу", – повідомив він.

 

Нагадаємо, 12 березня Україна домовилася про безвізовий режим з Уругваєм.

 

Крім того, представники МЗС України та Колумбії обговорили перспективи підписання двосторонньої угоди про скасування візових вимог для громадян України та Колумбії. Також Україна домовилася про запровадження безвізового режиму з Перу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.