НОВИНИ

У МВС повідомили, коли на Донбасі може з’явитися миротворча місія

За словами Варченка, МВС уже почало працювати над планом по деокупації Донбасу.

Миротворча місія на Донбасі може з’явитися вже на початку 2019 року. Про це в п'ятницю, 11 травня, повідомив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко, передає Громадське радіо.

 

"(Миротворча місія – Ред.) зайде на окуповані території, а після того буде завдання для наших українських служб, для всіх підрозділів щодо роботи на тій території", – зазначив Варченко.

 

За його словами, МВС уже почало працювати над планом по деокупації Донбасу. Водночас він додав, що план не прив’язаний до одного з можливих сценаріїв деокупації.

 

"Хоча, ми розуміємо за світовим досвідом аналізу тих конфліктів, які відбувалися під час миротворчих операцій, що в 99% випадків це поєднання військового компоненту і мирного", – підкреслив радник глави МВС.

 

Крім того, він назвав виклики, які стоять перед українською частиною чи миротворчою місією.

 

"Ми в плані визначаємо і працюємо над тим, які виклики є перед українською частиною чи миротворчою місією. І, відповідно, те, як відповідати на ці виклики. Виклики можуть бути політичного характеру, соціально-економічного, військового", – заявив Варченко.

 

Нагадаємо, 10 травня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що МВС почало розробляти план заходів щодо деокупації Донбасу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.