НОВИНИ

ЄС ухвалив рішення про санкції проти російських організаторів виборів у Криму

За словами Порошенка, у список санкцій потрапили особи, які брали безпосередню участь у проведенні незаконних виборів президента РФ у Криму.

Комітет постійних представників Європейського союзу (Coreper) розширив список персональних санкції проти громадян Російської Федерації, які були організаторами незаконних виборів президента Росії в окупованому Криму.

 

"Вітаю рішення Комітету постійних представників ЄС. Відповідно до рішення, у список індивідуальних санкцій потрапили особи, які брали безпосередню участь у організації і проведенні незаконних виборів президента РФ у Криму. Дякую нашим партнерам з ЄС", - написав глава держави у Twitter.

 

 

Нагадаємо, 1 травня журналіст Рікард Йозвяк повідомив, що Європейський союз планує заморозити активи п'яти осіб, яких вважають відповідальними за проведення виборів президента Росії в окупованому Криму.  За його словами, відповідні санкції міністри Євросоюзу затвердять у середині травня. Крім того, Йозвяк додав, що нові дані будуть додані в список санкцій, які вже містять 150 чоловік і 38 організацій.

 

Як повідомлялося, Міністерство закордонних справ України заявило, що результати голосування за президента Росії, проведеного на території окупованого Криму, не будуть визнані ні Україною, ні міжнародною спільнотою.