НОВИНИ

У Вірменії змінилися керівники силових відомств

Зазначається, що з пропозицією звільнити глав відомств звернувся новий прем'єр-міністр Нікол Пашинян.

Президент Вірменії Армен Саркісян підписав указ про призначення нових керівників поліції і Служби національної безпеки. Про це повідомляє News.am.

 

Зазначається, що з пропозицією звільнити глав відомств звернувся новообраний прем'єр-міністр країни Нікол Пашинян.

 

Зокрема,  на посаду начальника поліції Вірменії був пизначений Валерій Осіпян, а директором Служби національної безпеки (СНБ) Вірменії став Артур Ванецян.

 

За словами Пашиняна, Осіпян і Ванецян працюватимуть у безпосередньому підпорядкуванні прем'єра.

 

"Очікую, що з завтрашнього дня люди відчують зміни. Ми повинні викорінити корупцію в структурі поліції, починаючи з дорожньої поліції. Найближчим часом будуть ухвалені нові рішення, яких чекають громадяни Вірменії. Завданням СНБ також буде боротьба з корупцією, на ряду з іншими завданнями", - зауважив він.

 

Наголошується, що до призначення Осіпян був заступником начальника поліції Єревана, а Ванецян працював заступником начальника управління СНБ по столиці.

 

Нагадаємо, 10 травня у столиці Вірменії проходили масові акції протести з вимогою відставки мера Єревана Тарона Маркаряна. Зазначається, що до учасників акції приєдналася керівник фракції партії "Країна абрикоси" у Раді старійшин Єревана Заруї Постанджян.

 

Як повідомлялося, 8 травня у Вірменії парламент під час спеціального засідання обрав лідера опозиційного руху "Елк" Нікола Пашиняна прем'єр-міністром країни. За кандидатуру Пашиняна проголосували 59 депутатів Національних зборів, проти - 42. Згодом президент Вірменії Армен Саркісян підписав указ про призначення його на посаду прем'єра країни. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.