НОВИНИ

У ДСНС повідомили, що пожежа в Балаклії ліквідована

На території колишнього сховища боєприпасів 3 травня сталося загоряння після планового підриву боєприпасів.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомила, що 8 травня пожежу на території колишнього сховища боєприпасів у Балаклії Харківської області було повністю ліквідовано. Про це в середу, 9 травня, повідомила прес-служба відомства.

 

"О 17:00 8 травня ліквідовано пожежу у м. Балаклія на технічній території військового арсеналу Міністерства оборони, де виникла пожежа з детонацією боєприпасів", – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 3 травня в Балаклеї Харківської області сталося загоряння після планового підриву боєприпасів. Згодом Міністерство оборони України підтвердило, що на колишній технічній території 65 арсеналу в Балаклії Харківської області сталася пожежа, до локалізації якої залучено два пожежні танка та інженерна машина розгородження.  У відомстві також повідомили, що розглядають три версії: перша – загоряння трави шляхом попадання пожежного танка на пучок пороху, який лежав у траві; друга – попадання іскри з танка з вихлопної труби; третя – дія сонячних променів на вибухонебезпечні предмети, які знаходяться на цій території.

 

Мер Балаклії Іван Столбовий повідомив, що зараз проводиться частково евакуація 1,5 тис. людей – мешканців будинків, прилеглих до військового арсеналу. За словами голови Харківської ОДА Юлії Світличної, евакуювати все місто наразі не планують.

 

Поліція обмежила в'їзд в Балаклію через пожежу на території колишнього сховища артилерійських боєприпасів.  Водночас голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична назвала контрольованою ситуацію в Балаклії.

 

Пізніше пожежні розрахунки Збройних сил України та Держслужби з надзвичайних ситуацій локалізували основні осередки пожежі у Балаклії на колишній технічній території 65-го арсеналу. 

 

4 травня Держана служба з надзвичайних ситуацій повідомила, що в Балаклії знизилася інтенсивність вибухів, а  станом на 7 годину ситуація контрольована, спостерігається тління чотирьох окремих осередків. Водночас у Міністерстві оборони України заявили, що сховища боєприпасів у Балаклії знаходяться в безпеці. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.