НОВИНИ

Турчинов ініціює санкції проти українських ЗМІ через трансляцію "параду" у "ДНР"

За словами секретаря РНБО, у цьому випадку не йдеться про свободу слова.

Секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олександр Турчинов звернувся до Служби безпеки України із проханням запровадити санкції проти українських ЗМІ, які транслювали "військовий парад" в окупованому Донецьку. Про це в середу, 9 травня, він написав на своїй сторінці в Facebook.

 

"Адекватна протидія інформаційній агресії – необхідний та важливий елемент захисту нашої країни. Саме тому я звернувся з офіційним листом до СБУ щодо розслідування цього правопорушення та внесення електронних ЗМІ, які забезпечували пряму трансляцію "святкування" окупаційних військ Росії в Донецьку, до санкційного списку", – повідомив Турчинов.

 

За його словами, у цьому випадку не йдеться про свободу слова.

 

"Співпраця з терористами, співучасть у терористичній діяльності, популяризація терористичних структур є злочином у будь-якій цивілізованій країні", – наголосив секретар РНБО.

 

Водночас він зазначив, що в Німеччині та Франції розробляють та ухвалюють жорсткі законодавчі акти щодо протидії інформаційному тероризму та інформаційним фейкам.

 

"Це відбувається у відповідь саме на російську інформаційну та пропагандистську агресію, яка загрожує вже всьому демократичному світові. Зважаючи, що Україна знаходиться на передовій у цій війні, нам необхідно негайно імплементувати їх напрацювання та досвід до українського законодавства", – заявив Турчинов.

 

За даними ЗМІ, трансляцію заходів з ОРДО вело, зокрема, видання "Кореспондент".

 

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ України повідомило, що 9 травня за використання забороненої символіки комуністичного режиму затримано сімох осіб. Крім того, у Одесі під час акції "Безсмертний полк" затримали двох учасників за скандування славослів'я Путіну і російських пропагандистських гасел. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.