НОВИНИ

Німеччина, Франція і Британія зроблять все, щоб Іран залишався в ядерній угоді - Меркель

Париж, Берлін та Лондон шкодують про рішення виходу США з ядерної угоди з Тегераном.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що ФРН, Франція і Велика Британія "зроблять все", щоб Іран залишався в ядерній угоді. Про це повідомляє Agence France-Presse.

 

"Німеччина, Франція і Велика Британія зроблять все, щоб Іран залишався в ядерній програмі 2015 року", - йдеться у повідомленні.

 

 

Раніше високий представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що Євросоюз буде і далі дотримуватися ядерної угоди з Іраном. 

 

Нагадаємо, 9 травня в Ірані депутати парламенту спалили паперовий прапор Сполучених Штатів Америки  з криками "Смерть Америці" після рішення президента Дональда Трампа вийти з ядерної угоди з Тегераном.

 

Також генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш заявив, що глибоко розчарований рішенням президента Сполучених Штаів Америки Дональда Трампа вийти зі Спільного всеосяжного плану дій з щодо іранської ядерної програми і повернутися до режиму санкцій щодо Тегерана.

 

Раніше Німеччина, Франція та Велика Британія заявили, що не підтримують рішення президента США Дональда Трампа про вихід з ядерної угоди з Іраном. 

 

Як повідомлялось, 8 травня президент Дональд Трамп повідомив, що США вийдуть із ядерної угоди з Іраном, а також відновлять усі санкцій, які було знято у рамках угоди, і запровадять додаткові економічні обмеження. У свою чергу,  влада Ірану прокоментувала рішення президента США Дональда Трампа щодо виходу з ядерної угоди, назвавши його "незаконним".