НОВИНИ

Мінфін США визначило терміни відновлення санкцій проти Ірану

Зазначається, що дію обмежень буде відновлено термін від 90 до 180 днів.

Міністерство фінансів Сполучених Штаів Америки повідомило, що американські санкції проти Ірану будуть відновлені у 180-денний період з дня оголошення президентом Дональдом Трампом рішення про вихід з ядерної угоди з Тегераном. Про це йдеться в офіційній заяві на сайті відомства.

 

Зазначається, що дію обмежень буде відновлено термін від 90 до 180 днів.

 

"Після закінчення 180-денного періоду санкції будуть відновлені в повній мірі", - йдеться у повідомленні.

 

Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) опублікувало на сайті керівництво щодо відновленя санкцій.

 

Так, з 6 серпня 2018 року буде відновлено дію заборони на купівлю доларів іранським урядом і відновлені санкції, щодо торгівлі золотом і дорогоцінними металами.

 

Крім того, вводиться заборона на купівлю і продаж сталі, вугілля, металів, програмного забезпечення для промислових виробництв.

 

Нагадаємо, 9 травня генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш заявив, що глибоко розчарований рішенням президента Сполучених Штаів Америки Дональда Трампа вийти зі Спільного всеосяжного плану дій з щодо іранської ядерної програми і повернутися до режиму санкцій щодо Тегерана.

 

Раніше Німеччина, Франція та Велика Британія заявили, що не підтримують рішення президента США Дональда Трампа про вихід з ядерної угоди з Іраном. 

 

Як повідомлялось, 8 травня президент Дональд Трамп повідомив, що США вийдуть із ядерної угоди з Іраном, а також відновлять усі санкцій, які було знято у рамках угоди, і запровадять додаткові економічні обмеження. У свою чергу влада Ірану прокоментувала рішення президента США Дональда Трампа щодо виходу з ядерної угоди, назвавши його "незаконним". 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.