НОВИНИ

Прем'єр Ізраїлю заявив, що Іран планує розмістити зброю в Сирії

Нетаньяху звинуватив керівництво Ірану в тому, що воно кожен день відкрито закликає до знищення Ізраїлю.

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що Іран планує розмістити "дуже небезпечну зброю" в Сирії. Про це він повідомив під час свого візиту до Республіки Кіпр, передає The New York Times.

 

За даними газети, Нетаньяху звинуватив керівництво Ірану в тому, що воно кожен день відкрито закликає до знищення Ізраїлю,  а також постійно проявляє щодо нього агресію.

 

"У даний час він (Іран – Ред.) прагне розмістити в Сирії дуже небезпечну зброю ... для конкретної мети – нашого знищення", – наголосив прем'єр Ізраїлю.  

 

Нагадаємо, 30 квітня прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху повідомив, що ізраїльська розвідка має інформацію про таємну ядерну програму Ірану. Водночас у адміністрації президента США Дональда Трампа заявили, що у Тегерана є повноцінна програма зі створення ядерної зброї, яку він безуспішно намагався приховати від усього світу.

 

Згодом Нетаньяху заявив, що Ізраїль не прагне до війни з Іраном після оприлюднення даних про ядерну програму Тегерана.  Натомість представник Міністерства закордонних справ Ірану Бахрам Гасемі назвав прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху "безчесним брехуном".

 

Крім того, президент Сполучених Штаів Америки Дональд Трамп заявив, що Іран зіткнеться з "великими проблемами", якщо Тегеран вирішить відновити свою ядерну програму.  Крім того, господар Білого дому називав ядерну угоду з Іраном "божевіллям".