НОВИНИ

Нацрада відреагувала на скандальне відео телеканалу «Інтер» до 9 травня

У відомстві закликали мовників виважено та відповідально ставитися до програмного наповнення, не розколювати суспільство, убезпечити аудиторію від мови ворожнечі та ненависті.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення відреагувала на відеоролик з концерту каналу «Інтер» до 9 травня, який викликав обурення у соціальних мережах.

 

«Чергова маніпуляція і танці на ранах суспільства, якими, як правило, є старозавітні концерти на кшталт «голубого огонька»  – є ніякою не свободою слова, не точкою зору, а діями, що спрямовані на розкол суспільства, спробою чергової атаки в інформаційній війні, використанням людей як матеріалу для пропаганди, а тим більше – старших людей, чиї життя заслуговують на шану», - заявили у Нацраді.

 

 

У відомстві закликали мовників виважено та відповідально ставитися до програмного наповнення, не розколювати суспільство, убезпечити аудиторію від мови ворожнечі та ненависті, говорити толерантно й з повагою до усіх співгромадян – про цінності життя й високу вартість миру.

 

«У День пам’яті та примирення треба знайти істинні слова свободи – що лікують, підтримують, повертають людей лицем одне до одного», – йдеться у заяві. 

 

Раніше «Інтер» поширив відео-анонс святкового концерту телеканалу до 9 травня, у якому, зокрема, використана радянська символика. Крім того, у ролику ведучі говорять про «генетичну пам’ять», і про те, що  «сьогодні ми не можемо дозволити, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їх портрети безкарно проносили під час факельної ходи в нашій столиці, де кожен метр просякнутий кров'ю наших співвітчизників».

 

 

Як повідомлялося, у січні Нацрада призначила позапланову перевірку «Інтера» через трансляцію фільмів за участю артистів, внесених до «чорного списку».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.