НОВИНИ

США запланували виділити Україні 250 млн дол. безпекової допомоги

Виключно для надання летальної зброї оборонного характеру із зазначеної суми пропонується спрямувати 50 млн дол.

Комітет з питань збройних сил Палати представників Конгресу представив проект закону про “Бюджет США на 2019 р. на потреби національної оборони”, яким пропонується виділити Україні 250 млн дол. безпекової допомоги. Про це повідомило посольство України в США на своїй сторінці у Facebook.

 

Зазначається, що виключно для надання летальної зброї оборонного характеру із зазначеної суми пропонується спрямувати 50 млн дол.

 

 

Законопроект має бути узгоджений з версією, що буде підготовлена Сенатом, та проголосований обома палатами Конгресу перед поданням на підпис президентові США Дональду Трампу.

 

У посольстві зауважили, що передбачена сума допомоги на 100 млн. доларів більше, ніж Комітет пропонував надати у поточному бюджетному році.

 

Нагадаємо, у березні посол України в США Валерій Чалий повідомив, що Вашингтон вирішив збільшити військово-технічну допомогу Україні, а також планує виділити гроші на розвиток реформ. Це, за його словами, 200 млн дол. від Пентагона, 95 млн дол. по лінії зовнішніх військових операцій Державного департаменту, і є ще низки програм. Тобто загалом понад $300 млн дол.

 

23 березня президент США підписав закон про бюджетне фінансування США розміром $1,3 трлн, який передбачає допомогу Україні у понад 620 млн доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.