НОВИНИ

Розкрадання коштів у Запоріжжі. Суд скасував домашній арешт заступнику голови облради та його брату

Суд змінив підозрюваним запобіжний захід на особисте зобов'язання.

Апеляційний суд Харківської області в понеділок, 7 травня, задовольнив апеляційну скаргу адвокатів заступника голови Запорізької обласної ради Владислава Марченка та його брата Марка, яких підозрюють у привласненні бюджетних коштів шляхом проведення фіктивних тендерів. Про це повідомив адвокат братів Марченків Євген Грушовець.

 

Зазначається, що суд змінив підозрюваним запобіжний захід із часткового домашнього арешту на особисте зобов'язання.

 

"Сьогодні Апеляційний суд укотре підтвердив сумнівність аргументів прокуратури про необхідність тримання Владислава і Марка під домашнім арештом та змінив запобіжний захід на особисте зобов'язання. Це означає, що вони матимуть певні обов'язки на зразок підзвітності прокуратурі у разі, якщо вирішать змінити адресу проживання тощо", – йдеться в повідмоленні.

 

Крім того, адвокат додав, що захист має намір довести невинуватість братів Марченків і зняти з них усі підозри.

 

 

Нагадаємо, у Запоріжжі  21 грудня працівники управління СБУ провели низку обшуків у місцевих чиновників. Згодом правоохоронці затримали заступника голови Запорізької облради Владислава Марченка та голову фракції "Самопоміч" в Запорізькій міськраді Дарину Трюхан.

 

22 грудня заступнику голови Запорізької обласної ради Владиславу Марченку, його рідному брату та директору одного з комунальних підприємств Мелітополя повідомили про підозру у привласненні бюджетних коштів шляхом проведення фіктивних тендерів.

 

24 грудня суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з можливістю внесення застави в розмірі 87 млн грн для заступника голови Запорізької обласної ради Владислава Марченка та його рідного брата Марка Марченка.

 

28 грудня суд відхилив клопотання прокуратури Харківської області про відсторонення Марченка від посади.