НОВИНИ

Генпрокуратура отримала доступ до інформації про доходи глави Мінфіну

Відповідне рішення суд ухвалив 27 квітня 2018 року.

У Києві Печерський райсуд надав Генеральній прокуратурі України доступ до інформації про доходи міністра фінансів Олександра Данилюка, отриманих в компаніях CEE Investment&Advisory LLP і Rurik Real Estate Investment Limited (Велика Британія). Про це в понеділок, 7 травня, повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

 

"У нас є щодо нього провадження за несплату податків", – заявила вона, коментуючи мету надання доступу.

 

Згідно з рішенням суду від 27 квітня 2018 року, ГПУ отримала доступ до інформації про місце реєстрації Данилюка і його дружини, які згідно наявної інформації проживали і працювали на території Великої Британії в період з 2004 по 2017 роки.

 

"Також отримано доступ до даних реєстру рухомого і нерухомого майна, яке належало і належить Данилюку з дружиною з 2004 по 2017 роки і відомостями про нараховані доходи та сплачені з них податки, в тому числі виплачені Данилюку як засновнику CEE Investment&Advisory LLP та директору Rurik Real Estate Investment Limited", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, як зазначається, суд надав доступ до відомостей про інші підприємства, де засновником, акціонером, директором є або був Данилюк та його дружина.

 

У своєму клопотанні прокурор підкреслив, що інформація, необхідна йому в розслідуванні, є банківською таємницею і інакше, ніж отримавши доступ, ознайомитися з нею не можна.

 

Нагадаємо, влітку 2017 року ЗМІ повідомили, що Генпрокуратура запідозрила міністра фінансів Олександра Данилюка в ухиленні від сплати податків. Однак міністр заявив, що підозри ГПУ щодо несплати податків або інших офіційних документів не отримував. Також він збирався подати скаргу на суддю, який доручив Державній фіскальній службі перевірити його.

 

4 вересня Генпрокуратура закрила провадження про повноту сплати податків міністром фінансів Олександром Данилюком.

 

7 листопада Державна фіскальна служба відновила податкову перевірку щодо міністра фінансів Олександра Данилюка. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.