НОВИНИ

КМІС оприлюднив рейтинг кандидатів на посаду президента

Опитування показало, що серед кандидатів найбільшу кількість голосів отримала б Юлія Тимошенко.

Київський міжнародний інститут соціології у квітні провів всеукраїнське опитування громадської думки та оприлюднив дані щодо електоральних настроїв населення щодо виборів президента України. Результати дослідження розмістили на сайті КМІС.

 

Так, зазначається, що якби вибори президента України відбувалися в середині квітня 2018 року і в  них брали участь Святослав Вакарчук і Володимир Зеленський, то в першому турі більше голосів, ніж інші кандидати (серед кандидатів у списку, переданих респонденту), отримала б Юлія Тимошенко (16,1% серед тих, хто збирається голосувати і визначився).

 

Далі йдуть – Анатолій Гриценко (12,7%), Олег Ляшко (12,2%), Петро Порошенко (12,2%), Володимир Зеленський (10,8%) і Святослав Вакарчук (9,6%). Різниця у підтримці цих (крім Юлії Тимошенко) кандидатів практично в межах похибки, тобто вони скоріше «ділять» друге місце. Також 8,8% отримав би Юрій Бойко, 8,6% – Вадим Рабінович.

 

Окрім цього, респондентам у перебігу опитування пропонувалися 22 пари можливих учасників другого туру виборів президента. Нижче в таблиці наведені результати. Тобто у цій парі цей кандидати станом на середину квітня набрав би більше голосів. Для кожної пари відмічений кандидат, який має підтримку, вищу за статистичну похибку.

 

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що опитування показало, як українці ставляться до вступу в ЄС та НАТО.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.