НОВИНИ

Пожежа в Балаклії. Займання на полігоні повністю не ліквідували

Повідомляється, що залишились незначні осередки тління.

На військовому арсеналі у Балаклії, Харківської області, де раніше сталося загоряння після планового підриву боєприпасів, повністю не ліквідували займання. Про йдеться у сюжеті ТСН. Ранок.

 

Зазначається, що у Міноборони звітують, що на території, де була пожежа, нині є лише незначні осередки тління, та вогню уже немає. Востаннє вибухи тут чули суботнього вечора.

 

У Державній службі з питань надзвичайних ситуацій, у свою чергу, запевняють, що станом на ранок понеділка, 7 травня, "ситуація контрольована". Повідомляється, що пішими патрулями проводиться обстеження території.

 

Нагадаємо, 3 травня в Балаклеї Харківської області сталося загоряння після планового підриву боєприпасів. Згодом Міністерство оборони України підтвердило, що на колишній технічній території 65 арсеналу в Балаклії Харківської області сталася пожежа, до локалізації якої залучено два пожежні танка та інженерна машина розгородження.  У відомстві також повідомили, що детонація снарядів на території військового арсеналу в Балаклії почалася через наїзд на вибухівку танка. 

 

Мер Балаклії Іван Столбовий повідомив, що зараз проводиться частково евакуація 1,5 тис. людей – мешканців будинків, прилеглих до військового арсеналу. За словами голови  Харківської ОДА Юлії Світличної, евакуювати все місто наразі не планують.

 

Поліція обмежила в'їзд в Балаклію через пожежу на території колишнього сховища артилерійських боєприпасів.  Водночас голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична назвала контрольованою ситуацію в Балаклії.

 

Пізніше пожежні розрахунки Збройних сил України та Держслужби з надзвичайних ситуацій локалізували основні осередки пожежі у Балаклії на колишній технічній території 65-го арсеналу. 

 

4 травня Держана служба з надзвичайних ситуацій повідомила, що в Балаклії знизилася інтенсивність вибухів, а  станом на 7 годину ситуація контрольована, спостерігається тління чотирьох окремих осередків. Водночас у Міністерстві оборони України заявили, що сховища боєприпасів у Балаклії знаходяться в безпеці. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.