НОВИНИ

На Донбасі у зоні бойових дій навчаються 200 тисяч дітей - UNICEF

Варто зазначити, що з 2014 року на сході України знищено та пошкоджено сотні шкіл

За останні чотири роки на сході України знищено та пошкоджено сотні шкіл У зоні бойових дій на Донбасі на сході України продовжують навчатися 200 тисяч школярів. Про це повідомили в Дитячому фонді ООНпередає Deutsche Welle.

 

"Діти вчаться в школах, у стінах яких видно отвори від куль, а вікна закладені мішками з піском. У підвалах обладнані бомбосховища, а у дворах залишаються осколки снарядів. Система освіти на сході України знаходиться під перехресним вогнем вже більше чотирьох років", - розповіла глава представництва UNICEF в Україні Джованна Барберіс. 

 

За словами Барберіс, з 2014 року на сході України знищено та пошкоджено сотні шкіл. Протягом останніх 16 місяців кількість таких шкіл досягла 45. А загалом, ще з початку конфлікту пошкодження отримали близько 700 шкіл "

 

Окрім цього, зафіксовано не менше восьми випадків, коли військові об'єкти на Донбасі розміщувалися в межах 500 метрів від дитячих садків та шкіл. Ще у двох місцях такі об'єкти були розташовані за кілька метрів від навчальних закладів.

 

Варто зазначити, шо з початку навчального року UNICEF зафіксував шість випадків, коли колишні будівлі шкіл були зайняті військовими.

 

Нагадаємо, 24 січня заступник очільника Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука повідомив, що мешканці Луганської та Донецької областей за 2017 рік отримали гуманітарну допомогу від Швейцарії, Литви, Білорусі та UNICEF.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.