НОВИНИ

Федеральний суд заборонив Мюллеру відстрочити процес щодо втручання РФ у вибори

Команда Мюллера просила відстрочку через невпевненість прокурорів у тому, що юридичні представники обвинувачених компаній належним чином отримали повістки.

Федеральний суддя США Дабні Фрідріх відхилила прохання спецпрокурора Роберта Мюллера відкласти перше судове засідання по кримінальній справі проти трьох російських компаній і 13 російських громадян. Про це повідомляє Politico.

 

Варто зазначити, що росіян звинувачують у використанні соціальних мереж та інших засобів комунікації для розпалювання ворожнечі серед американців напередодні президентських виборів в США в 2016 році.

 

За інформацією видання, слухання по справі повинні були початися ще 20 березня, однак тоді їх перенесли на 9 травня.

 

Команда Мюллера просила відстрочку через невпевненість прокурорів у тому, що юридичні представники однієї з обвинувачених компаній належним чином отримали повістки.

 

"Уряд зробив спробу вручення повісток, доставивши їх копії в Генеральну прокуратуру Росії, для доставки підсудних. Однак ця служба відмовилася приймати повістки. Уряд направив в уряд Російської Федерації службові запити відповідно до договору про взаємну правову допомогу. Наскільки відомо уряду, в Росії не було зроблено ніяких подальших кроків по наданню послуг", - пояснили свою позицію юристи команди Мюллера.

 

Нагадаємо, американських сенатори звернулися до генпрокурора України Юрія Луценка з проханням роз'яснити ситуацію щодо повідомлень у ЗМІ про начебто замороження співробітництва ГПУ зі спецпрокурором Мюллером по справі Манафорта.

 

Як повідомлялось раніше, спеціальний прокурор Роберт Мюллер, який розслідує можливе втручання Росії у вибори Сполучених Штатів Америки, під час зустрічі з адвокатами президента Дональда Трампа у березні висунув питання направити повістку у суд для Трампа, якщо він відмовиться поговорити зі слідчими. 

 

Окрім цього, 1 травня  президент США Дональд Трамп заявив, що в переліку питань для допиту, що склав спеціальний прокурор Роберт Мюллер, який розслідує втручання Росії в американські президентські вибори, немає питань щодо змови.  Водночас він назвав "ганьбою" витік даних щодо списку питань.

 

Раніше стало відомо, що спеціальний прокурор США Роберт Мюллер, який розслідує втручання Росії в американські президентські вибори, склав перелік з понад 50 питань, які він хоче поставити президенту Дональду Трампу. 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.