НОВИНИ

СБУ проводить масові обшуки в поліції та прокуратурі Запоріжжя - ЗМІ

Слідчі дії проводяться в рамках кримінального провадження про перевищення влади або службових повноважень.

У п’ятницю, 4 травня, в Запоріжжі Служба безпеки України та Департамент внутрішньої безпеки поліції проводять обшуки в усіх відділеннях поліції та прокуратури. Про це повідомляє місцеве видання Перший Запорізький.

 

Повідомляється, що зараз СБУ та Департамент внутрішньої безпеки поліції проводять обшуки в Комунарському, Шевченківському, Дніпровському та Вознесенівському райвідділах поліції та місцевих прокуратурах. Слідчі дії проводяться в рамках кримінального провадження про перевищення влади або службових повноважень.

 

Видання, посилаючись на власні джерела в правоохоронних органах повідомляє, що силовики шукають на місцях інформацію про так звані «справи-кількаепізодники», в рамках яких затримані пишуть масу явок із повинною й беруть на себе чужі злочини. Як правило, йдеться про осіб без певного місця проживання. Подібні справи де-юре підвищують показники розкриття злочинів у поліцейській звітності.

 

Видання не відкидає, що пошуки цих епізодів пов'язані зі зміною керівництва поліції в Запорізькій області: напередодні головним обласним поліцейським призначили генерала поліції третього рангу Сергія Комісарова (раніше очолював ГУ Нацполіції в Луганській області).

 

Як повідомлялося, працівники служби безпеки України заявили, що в приміщенні благодійного фонду в Запоріжжі зберігав на складі агітаційну продукцію Комуністичної партії України та друковані проросійські матеріали. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.