НОВИНИ

Трамп визнав, що повернув своєму адвокату $130 тис., виплачені порноакторці

Президент США визнав, що Коен отримував "щомісячний гонорар", однак заявив, що він "не має нічого спільного з кампанією".

Президент США Дональд Трамп підтвердив, що повернув своєму адвокату Майклу Коену гроші, які юрист виплатив за мовчання про інтимний зв'язок між главою Білого дому та порноакторкою Стормі Деніелс. Про це він написав у Twitter.

 

За словами Трампа, порноакторці заплатили за припинення "брехливих звинувачень і шантажу". Водночас він додав, що угоди про нерозголошення "дуже поширені серед знаменитих і багатих людей".

 

Президент США визнав, що Коен отримував "щомісячний гонорар", однак заявив, що він "не має нічого спільного з кампанією".

 

Крім того, колишній мер Нью-Йорка, який долучився до команди адвокатів глави Білого дому, Рудольф Джуліані заявив, що президент США особисто повернув Коену 130 тисяч доларів, виплачених порнозірці.

 

Адвокат Джуліані наголосив, що Трамп не був ознайомлений з деталями, але знав, що Коен вирішує це питання.

 

Як повідомлялося 7 березня, американська порноакторка Стефані Кліффорд, відома під псевдонімом Stormy Daniels ("запальна Деніелс"), подала позов до Верховного суду Лос-Анджелесу на президента Дональда Трампа. Кліффорд прагне анулювати угоду про нерозголошення інформації щодо сексуальних стосунків, які за її словами, вона мала з американським президентом у 2006-2007 роках.

 

Згодом, у лютому, Майкл Коен визнав факт, що він з власної кишені заплатив Стормі Деніелс за мовчання 130 тисяч доларів.