НОВИНИ

Осередки пожежі у Балаклії вдалося локалізувати - Міноборони

Зазначається, що на цей час спостерігається значне зменшення території загоряння та задимлення.

Пожежні розрахунки Збройних сил України та Держслужби з надзвичайних ситуацій локалізували основні осередки пожежі у Балаклії на колишній технічній території 65-го арсеналу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства оборони України.

 

"Станом на 19:30 пожежні розрахунки Збройних сил України та Державної служби з надзвичайних ситуацій продовжують гасіння загоряння трави на території нерозмінованого технічного майданчика. Основні осередки пожежі локалізовано. На окремих ділянках продовжуються роботи з гасіння", - йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що на цей час спостерігається значне зменшення території загоряння та задимлення.

 

Відомо, що пожежні розрахунки посилені додатковою технікою та особовим складом, вживаються всі відповідні заходи щодо локалізації пожежі.

 

Як повідомлялося, для з’ясування обставин на місце пожежі у Балаклії Харківської області направлено літаком оперативну групу Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України.

 

Раніше стало відомо, що у Балаклії Харківської області горить віддалений майданчик колишнього сховища артилерійських боєприпасів, який знаходиться на відстані близько трьох кілометрів від найближчого житлового будинку.

 

Нагадаємо, 3 травня в Балаклеї Харківської області сталося загоряння після планового підриву боєприпасів. Згодом Міністерство оборони України підтвердило, що на колишній технічній території 65 арсеналу в Балаклії Харківської області сталася пожежа, до локалізації якої залучено два пожежні танка та інженерна машина розгородження.  У відомстві також повідомили, що детонація снарядів на території військового арсеналу в Балаклії почалася через наїзд на вибухівку танка. 

 

Мер Балаклії Іван Столбовий повідомив, що зараз проводиться частково евакуація 1,5 тис. людей – мешканців будинків, прилеглих до військового арсеналу. За словами голови  Харківської ОДА Юлії Світличної, евакуювати все місто наразі не планують.

 

Поліція обмежила в'їзд в Балаклію через пожежу на території колишнього сховища артилерійських боєприпасів.  Водночас голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична назвала контрольованою ситуацію в Балаклії.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.