НОВИНИ

Пожежа в Балаклії. На місце події направили оперативну групу Міноборони та Генштабу ЗСУ

Для ліквідації пожежі залучено 2 пожежні танки, інженерну машину розгородження, 8 пожежних автомобілів, літак Ан-32 та вертоліт Мі-8.

Для з’ясування обставин на місце пожежі у Балаклії Харківської області направлено літаком оперативну групу Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України. Про йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства оборони України.

 

Також зазначається, що зараз на місці події працюють пожежні команди Збройних Сил України та ДСНС. Для ліквідації пожежі залучено 2 пожежні танки, інженерну машину розгородження, 8 пожежних автомобілів, літак Ан-32 та вертоліт Мі-8. Також додатково направлено ще 2 пожежні танки. Здійснюється повітряна розвідка за допомогою вертольота, залучено підрозділи Військової служби правопорядку у ЗС України для оточення території.

 

У Міноборони також повідомили, що на території технічного майданчика, де сталося загоряння, працювали групи, які готували територію для подальшого очищення. Підривні роботи в той час на території майданчику не проводилися.

 

Як повідомлялося, у Балаклії Харківської області горить віддалений майданчик колишнього сховища артилерійських боєприпасів, який знаходиться на відстані близько трьох кілометрів від найближчого житлового будинку.

 

Нагадаємо, 3 травня в Балаклеї Харківської області сталося загоряння після планового підриву боєприпасів. Згодом Міністерство оборони України підтвердило, що на колишній технічній території 65 арсеналу в Балаклії Харківської області сталася пожежа, до локалізації якої залучено два пожежні танка та інженерна машина розгородження.  У відомстві також повідомили, що детонація снарядів на території військового арсеналу в Балаклії почалася через наїзд на вибухівку танка. 

 

Мер Балаклії Іван Столбовий повідомив, що зараз проводиться частково евакуація 1,5 тис. людей – мешканців будинків, прилеглих до військового арсеналу. За словами голови  Харківської ОДА Юлії Світличної, евакуювати все місто наразі не планують.

 

Поліція обмежила в'їзд в Балаклію через пожежу на території колишнього сховища артилерійських боєприпасів.  Водночас голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична назвала контрольованою ситуацію в Балаклії.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.