НОВИНИ

Окупанти активізували антиукраїнську пропаганду на Донбасі – Міноборони

Зазначається, що бойовики розповсюджують інформацію про можливість активізації бойових дій та розширення території їх ведення.

Командування російських окупаційних військ активізувало антиукраїнську пропаганду на Донбасі, зокрема, готуються стихійні мітинги та саботаж для перешкоджання виконанню завдань Збройних сил. Про це під час брифінгу у четвер, 3 травня, повідомив речник Міністерства оборони Дмитро Гуцуляк.

 

«За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ активізувало антиукраїнську пропаганду шляхом викривленого та упередженого трактування зміни формату протидії російській агресії з Антитерористичної операції на Операцію Об'єднаних сил», - розповів Гуцуляк.

 

Зокрема, за словами речника, з метою залякування місцевого населення на окупованих територіях інтенсивно розповсюджується інформація про можливість активізації бойових дій та розширення території їх ведення, що може спричинити гуманітарну кризу з обох боків лінії розмежування сторін.

 

«Посилаючись на зазначене, російсько-окупаційне командування вимагає від так званих місцевих органів влади та перевізників бути готовими забезпечити евакуацію населення. Водночас, створюючи у суспільстві ситуацію напруженості, противник проводить уточнення щодо мобілізаційних ресурсів, у тому числі, уточнення щодо кількості особового складу і приватного транспорту, який планується конфіскувати під виглядом так званої мобілізації. Крім того, активовано підготовку антиукраїнських заходів у районі дислокації військ ООС шляхом проведення так званих стихійних мітингів та акцій саботажу для перешкоджання виконанню завдань ЗСУ щодо стабілізації обстановки. Не виключено, що у ході проведення зазначених акцій можливі провокаційні дії, спрямовані на дискредитацію Об’єднаних сил з жертвами серед населення. Такий розвиток ситуації може стати для противника приводом для початку активних бойових дій», - сказав він.

 

Як раніше повідомлялося, співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією та прокуратурою заблокували у Києві ретрансляцію російських пропагандистських телевізійних каналів.   

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.