НОВИНИ

У Нацполіції заявили про зменшення кількості блокпостів на Донбасі

Перегляд формату роботи блокпостів спрямований на зменшення соціальної напруги.

Формат роботи системи блокпостів на території Донецької та Луганської областей буде змінено, зокрема, їх кількість зменшать. Про це йдеться у повідомленні Департаменту комунікації Національної поліції України.

 

«Їхню кількість буде зменшено. А порядок пропуску на блокпостах буде відрегульовано відповідно до рішення, які будуть прийняті командуванням ООС», - наголосив заступник Голови Нацполіції Костянтин Бушуєв у Краматорську під час спільного брифінгу задіяних в операції підрозділів та відомств.

 

Бушуєв розповів, що перегляд формату роботи блокпостів, передусім, спрямований на зменшення соціальної напруги, що виникала у зв'язку з перевірками на стоп-контролях, які фактично не виконують функцій, пов'язаних із забезпеченням оборони чи національної безпеки. 

 

Як зазначив  заступник Голови Національної поліції, функції поліції в зоні проведення операції залишаються незмінними. 

 

«Це забезпечення охорони публічного порядку та безпеки, а також протидія злочинності. Також керівництвом Операції об'єднаних сил введено посаду заступника керівника ООС з координації діяльності органів Національної поліції. Його безпосереднім завданням є організація взаємодії зі Збройними силами України, Національною гвардією, Державною прикордонною службою, Державною службою з надзвичайних ситуацій, а також іншими підрозділами, які залучені до складу сил та засобів ООС», - зазначив Костянтин Бушуєв.

 

Крім того, продовжуються заходи поліції з недопущення потрапляння на підконтрольну Україні територію осіб, що мають намір дестабілізувати ситуацію або тих, хто причетний до участі в незаконних збройних формуваннях. 

 

Нагадаємо, у понеділок, 30 квітня, президент України Петро Порошенко заявив про зміну формату антитерористичної операції на операцію Об'єднаних сил на Донбасі.