НОВИНИ

Протести в Єревані. Активісти заблокували метро

Крім того, парламент Вірменії не зміг зібрати кворум для проведення чергового засідання.

У Єревані (Вірменія) в середу, 2 травня, активісти заблокували вхід до низки станцій метро, а також рух поїздів.  Про це повідомляє місцеве видання "Новини-Вірменії".

 

Зазначається, що наразі закриті входи до станцій метро "Дружба", "Марашл Баграмян" і "Площа Республіки".

 

Зокрема, на станції "Дружба" мітингувальники заблокували не тільки вхід до станції, але й поїзд, який під'їхав до платформи.

 

Крім того, згідно з повідомленням, парламент Вірменії не зміг зібрати кворум для проведення чергового засідання.

 

"З 105-ти депутатів для участі у засіданні зареєструвалися лише 27 при необхідних для кворуму 53-х депутатах", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас фракція "Царукян" оголосила про бойкот засідання.

 

Нагадаємо, 2 травня у столиці Вірменії активісти заблокували основні дороги та під'їзд до аеропорту "Звартноц".  Як зазначається, крім траси в аеропорт, перекритий центр міста, дороги, що зв'язують центр з околицями. Згодом працівники головного міжнародного аеропорту "Звартноц" також приєдналися до акцій протесту опозиційного руху країни. 

 

Як повідомлялося, 1 травня Національні збори Вірменії не підтримали кандидатуру лідера опозиції Нікола Пашиняна на посаду прем'єр-міністра країни. Після цього Пашинян закликав з 2 травня почати тотальні протестні акції по всій республіці і оголосив про тотальну транспортну блокаду Вірменії.

 

Раніше лідер опозиції Нікол Пашинян, висунутий трьома партіями парламенту Вірменії на позачергові вибори глави уряду, виявився єдиним кандидатом на цей пост до моменту закриття подачі заявок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.