НОВИНИ

ЄС закликав до діалогу усі сторони у Вірменії для формування уряду

Зазначається, що правоохоронні органи і демонстранти повинні уникати конфронтації і демонструвати стриманість та відповідальність.

Європейський Союз заявив про підтримку Вірменії в її зусиллях із створення нового демократичного уряду і закликав всі сторони до діалогу. Про це йдеться в офіційній заяві представника зовнішньополітичної служби ЄС Майї Косьянчич.

 

Зокрема, Євросоюз заявив про підтримку Вірменії в її зусиллях щодо створення демократичного суспільства.

 

"Вкрай важливо, щоб всі залучені сторони, включаючи правоохоронні органи і тих, хто здійснює своє право на свободу зібрань та вираження думок, уникали конфронтації і демонстрували стриманість і відповідальність, як це було в останні дні", - йдеться у повідомленні.

 

"ЄС закликає всі зацікавлені сторони, включаючи громадянське суспільство, до всебічного діалогу для демократичного формування нового уряду відповідно до Конституції і інтересів всіх вірмен", - додається у заяві.

 

Нагадаємо, 2 травня у столиці Вірменії активісти заблокували основні дороги та під'їзд до аеропорту "Звартноц".  Як зазначається, крім траси в аеропорт, перекритий центр міста, дороги, що зв'язують центр з околицями. Так, люди з валізами пішки йдуть в аеропорт.

 

Як повідомлялося, 1 травня Національні збори Вірменії не підтримали кандидатуру лідера опозиції Нікола Пашиняна на посаду прем'єр-міністра країни. Після цього Пашинян закликав з 2 травня почати тотальні протестні акції по всій республіці і оголосив про тотальну транспортну блокаду Вірменії.

 

Раніше лідер опозиції Нікол Пашинян, висунутий трьома партіями парламенту Вірменії на позачергові вибори глави уряду, виявився єдиним кандидатом на цей пост до моменту закриття подачі заявок.

 

Додамо, що голова фракції "Вихід" Нікол Пашинян заявив, що  якщо Республіканска партія Вірменії (РПВ) спільно з іншими партіями підтримає кандидата в прем'єр-міністри, висунутого народом, то вона стане співавтором цього історичного досягнення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.