НОВИНИ

Парламент Британії зобов'язав розкривати імена власників офшорів

Міністр британського уряду запевнив членів парламенту, що уряд підтримає законопроект.

Депутати Палати громад парламенту Великої Британії 1 травня без голосування ухвалили поправку, яка зобов'язує заморські території, такі як Кайманові і Британські Віргінські острови, до кінця 2020 року розкрити інформацію щодо справжніх власників офшорних фірм. Про це повідомляє Reuters.

 

Зазначається, що рішення сприйняли як перемогу депутатів, котрі виступали за боротьбу з відмиванням грошей та ухиленням від податків.

 

Так, відповідний законопроект був запропонований опозицією – лейбористами, їх підтримав 21 консерватор.

 

Міністр британського уряду Алан Дункан, який відповідає за відносини з Євросоюзом і НАТО, запевнив членів парламенту, що уряд підтримає законопроект.

 

У свою чергу, прем'єр-міністр Британських Віргінських островів Орландо Сміт заявив, що він був "глибоко стурбований" подіями в Лондоні, назвавши нову політику прозорості "глибоко помилковою".

 

"Це не тільки порушення довіри, але і ставить під сумнів наші відносини з Великою Британією і конституційні права людей на Британських Віргінських островах", – наголосив він.

 

Згідно з повідомленням, ухвалення законопроекту призведе до розкриття імен російських бізнесменів, які приховують активи в британських офшорах.

 

Нагадаємо, 1 травня Палата громад парламенту Великої Британії прийняла поправку до законопроекту "Про санкції і боротьбу з відмиванням грошей", аналогічну "акту Маґнітського". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.