НОВИНИ

Отруєння Скріпаля. Поліція Британії перевіряє безпеку всіх подвійних агентів з Росії

Седвілл також заявив, що наразі не виявлені відповідальні за напад на Скріпалів.

Радник з питань нацбезпеки Великої Британії Марк Седвілл повідомив, що поліція, після хіматаки на колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля та його доньку Юлію в Солсбері, перевіряє безпеку всіх подвійних агентів з Росії. Про це у вівторок, 1 травня, пише Independent.

 

Седвілл також заявив, що наразі не виявлені відповідальні за напад на Скріпалів.

 

Як повідомлялося, Велика Британія та США заявили, що лише Росія мала мотиви, технічні засоби та досвід для отруєння колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля та його дочки в Солсбері. 

 

12 квітня Організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) оприлюднила результати розслідування у справі про отруєння колишнього розвідника Сєргєя Скріпаля та його доньки Юлії у британському місті Солсбері. Згодом ОЗХЗ повідомила, що не виявила хімічну речовину BZ у пробах у справі про отруєння колишнього розвідника Сєргєя Скріпаля та його дочки в Солсбері. 

 

Зокрема, фахівці ОЗХЗ заявили, що екс-полковник ГРУ був отруєний нервово-паралітичною речовиною.

 

Нагадаємо, 5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

 

Британське видання The Guardian повідомило, що слідство з розслідування інциденту з російським агентом Скріпалем і його дочкою в Солсбері вважає, що для їхнього отруєння був використаний нервово-паралітичний газ. Крім того, стало відомо, що Федеральна служба безпеки РФ раніше використовувала речовину, якою був отруєний колишній російський шпигун Сєргєй Скріпаль. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.