НОВИНИ

У Конгресі повідомили, що Росія намагається підірвати енергетичні ринки США

Комітет для своєї доповіді отримав інформацію від Twitter, Facebook та Instagram.

Комітет з питань науки, космосу і технологій Палати представників Конгресу США повідомив, що російське "Агентство інтернет-досліджень" (IRA) активно впливає на американські енергетичні ринки. Про це йдеться у звіті Комітету, передає The Hill.

 

Зазначається, що доповідь була сфокусована на діяльності російського "Агентства інтернет-досліджень", так званої "фабрики тролів" у Санкт-Петербурзі.

 

"Росія була активно залучена до узгоджених зусиль з метою підриву американських енергетичних ринків та впливу на внутрішню енергетичну політику, використовуючи американські медіа-платформи (Instagram, Facebook і Twitter)", – йдеться у документі.

 

Згідно з повідомленням, Комітет для своєї доповіді отримав інформацію від Twitter, Facebook та Instagram.

 

"У період з 2015 року по 2017 рік, за оцінками, було 4334 акаунтів IRA у Twitter, Facebook та Instagram, від яких надійшло приблизно 9097 російських повідомлень або твітів стосовно енергетичної політики США або поточних енергетичних подій", – наголошується в звіті.

 

Водночас у Комітеті додали, згідно з інформацією, наданою Twitter, більш ніж 4% всіх твітів IRA були пов'язані з проблемами енергії та навколишнього середовища, значна частина контенту, якщо порівнювати з 8% твітів IRA, які були пов'язані з виборами в США.

 

Нагадаємо, у квітні засновник компанії Facebook Марк Цукерберг повідомив, що соціальна мережа заблокувала понад 270 акаунтів, пов'язаних із російським "Агентством інтернет-досліджень" (IRA), що використовувалися для впливу на громадську думку в Росії, а також у сусідніх країнах, де використовують російську мову, зокрема, в Україні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.