НОВИНИ

Лідер протестів у Вірменії Пашинян став єдиним кандидатом у прем’єри

До моменту закриття подачі заявок інших кандидатів не висунули.

Лідер опозиції Нікол Пашинян, висунутий трьома партіями парламенту Вірменії на позачергові вибори глави уряду, виявився єдиним кандидатом на цей пост до моменту закриття подачі заявок, передає видання Aysor з посиланням на прес-службу Національних зборів Вірменії.

 

"Фракція "Елк" Національних Зборів Вірменії відповідно до ч.2 ст. 149 Конституції кандидатом в прем'єр-міністри висунула Нікола Воваєвіча Пашиняна. Згідно з інформацією, інших кандидатів не висунуто", - йдеться у повідомленні видання.

 

Як повідомлялось, опозиційна парламентська фракція «Елк» у понеділок, 30 квітня, прийняла рішення про висунення лідера протестного руху Нікола Пашиняна на посаду прем’єр-міністра Вірменії. 

 

Як повідомлялось, у Вірменії на спеціальному засіданні Національних Зборів першого травня обговорять питання обрання нового глави уряду. 

 

Нагадаємо, раніше лідер протестного руху, голова фракції "Вихід" Нікол Пашинян заявив, що  якщо Республіканска партія Вірменії (РПВ) спільно з іншими партіями підтримає кандидата в прем'єр-міністри, висунутого народом, то вона стане співавтором цього історичного досягнення.

 

За його словами, буде добре і правильно, якщо РПВ оголосить, що спільно з іншими партіями підтримає кандидата в прем'єр-міністри, висунутого народом.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.