НОВИНИ

Політв’язня Абдуллаєва перевели в медсанчастину Сімферопольського СІЗО

Рішення ухвалили після відвідин затриманого його дружиною та "Громадською спостережною комісією Криму".

Незаконно утримуваного у в’язниці в анексованому Криму фігуранта справи «Хізб ут-Тахрір» Узеіра Абдуллаєва перевели у медичну санітарну частину Сімферопольського слідчого ізолятора. Про це розповіла його дружина Фера Абдуллаєва, повідомляє правозахисна організація «Кримська солідарність».

 

Зазначається, що рішення про переведення ухвалили після того, як члени російської «Громадської спостережної комісії Криму» разом з дружиною політв'язня відвідали Абдуллаєва в слідчому ізоляторі.

 

«Звернення з проханням негайного реагування та втручання в долю кримського татарина Узеіра Абдуллаєва, який перебуває у критичному стані, у СІЗО Сімферополя, спрямовані адвокатом Миколою Полозовым Уповноваженому з прав людини Тетяні Москальковій і голові Ради з прав людини Михайлу Федотову», - повідомили у «Кримській солідарності».

 

Як повідомлялось, Україна вимагає допустити лікарів до незаконно затриманого в окупованому Криму Узеіра Абдуллаєва, який перебуває в критичному стані через зараження крові.

 

Нагадаємо, ув'язнений у СІЗО в окупованому Криму фігурант справи "Хізб-ут-Тахрір" Узеір Абдуллаєв перебуває у критичному стані через зараження крові та потребує негайної госпіталізації. 

 

За словами матері політв’язня, в сина вже три дні тримається висока температура, ліва нога розпухла до коліна та викликає нестерпний біль.

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.