НОВИНИ

Завершення АТО. Опубліковано перелік населених пунктів у зоні бойових дій

30 квітня на Донбасі офіційно розпочинається Операція об'єднаних сил.

У мережі оприлюднили перелік населених пунктів Донецької та Луганської областей, що входять до зони бойових дій відповідно до нових правил у зв’язку з початком проведення Операції об’єднаних сил, що розпочинається у понеділок, 30 квітня. Відповідний перелік опублікував волонтер Роман Доник на своїй сторінці у Facebook.

 

 

"Всі інші населені пункти до кордонів з Харківською та Дніпропетровською областей входять до "зони безпеки". Для них до окремого розпорядження командувача операцією ОС нічого не змінюється", - зазначив Доник.

 

Як повідомлялося, на території Донецької та Луганської областей у зонах безпеки та районі бойових дій почне діяти особливий порядок після початку проведення Операції об'єднаних сил.

 

Нагадаємо, 16 березня президент Петро Порошенко повідомив про завершення антитерористичної операції на Донбасі. За словами президента, формат АТО буде змінено на операцію Об’єднаних сил. Водночас Порошенко призначив командувачем Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, першого заступника командувача Сухопутних військ Збройних сил України.

 

13 квітня Порошенко повідомив, що формат антитерористичної операції на Донбасі буде змінено на Операцію Об’єднаних Сил 30 квітня 2018 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.