НОВИНИ

Справа Сущенка. Фейгін анонсував клопотання про приєднання до процесу

Зазначається, якщо суд відмовить у задоволенні відповідного клопотання, то це буде означати, що статусу адвоката його позбавив Кремль.

Колишній адвокат Марк Фейгін повідомив, що 27 квітня в Московському міськсуді буде заявлено клопотання про його вступ, як громадського захисника, у процес у справі незаконно заарештованого українського журналіста Романа Сущенка. Про це він у четвер, 26 квітня, написав у Twitter.

 

"У нас є можливість дізнатися – хто позбавив мене статусу! Завтра, на засіданні Мосміськсуду, в стадії подання доказів стороною захисту, буде заявлено клопотання про мій вступ в процес по ст.49 КПК як "іншої особи" (громадського захисника)", – йдеться в повідомленні.

 

 

За словами Фейгіна, якщо суд відмовить у задоволенні відповідного клопотання, то це буде означати, що статусу адвоката його позбавив Кремль.

 

"Якщо завтра захисту Романа Сущенка відмовлять в клопотанні про вступ юриста Фейгіна за ст.49 КПК, як "іншої особи", то це і буде означати, що мене позбавив статусу Кремль", – наголосив він.

 

 

Як повідомлялося,  24 квітня  Марка Фейгіна, захисника українського журналіста та політв'язня у Російській Федерації Романа Сущенка, позбавили статусу адвоката.  За його словами, адвокатського статусу його позбавили за три твіти.

 

У ніч на 25 квітня в Росії українського журналіста Романа Сущенка перевели до одиночної камери. 

 

Нагадаємо, 27 березня Московський міський суд на шість місяців продовжив арешт українському журналісту Роману Сущенку.

 

21 березня адвокат Марк Фейгін повідомив, що російський суд може завершити розгляд провадження щодо українського журналіста Романа Сущенка в травні, тоді ж під впливом міжнародних посередників українця можуть звільнити.

 

Додамо, Сущенка, який прибув до Росії у приватних справах, члени Громадської спостережної комісії Москви виявили 2 жовтня 2016 року в московському СІЗО "Лефортово". ФСБ назвала Сущенка кадровим розвідником, який нібито збирав відомості про діяльність російських Збройних сил РФ. Московський міський суд неодноразово продовжував строк тримання Сущенка під вартою.

 

Федеральна служба безпеки Росії звинувачує журналіста Романа Сущенка в зборі інформації про вторгнення військ РФ в Україну. Його адвокат Марк Фейгін також зазначив, що російські спецслужби завершили розслідування справи. Він також повідомив, що українцю загрожує до 20 років позбавлення волі у РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.