НОВИНИ

Масові обшуки в Криму. Чубаров повідомив, що окупанти звільнили двох кримських татар

Водночас глава Меджлісу кримськотатарського народу заявив, що Ресуля Веліляєва та Алі Барієва відвезли до Сімферополя.

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомив, що в анексованому Криму російські окупанти звільнили Рустема та Зеру Веліляєвих, яких раніше затримали після обшуків. Про це Чубаров у четвер, 26 квітня, написав на своїй сторінці в Facebook.

 

Водночас він заявив, що Ресуля Веліляєва та Алі Барієва відвезли до Сімферополя.

 

"За подіями сьогоднішніх масових обшуків і вторгнень: раніше затримані Рустем Веліляєв (син Ресуля Веліляєва) і Зера Веліляєва (сестра Ресуля) звільнені, але тепер російські окупанти відвезли до Сімферополя самого Ресуля Веліляєва та Алі Бариева... Ситуацію відстежуємо і висвітлюємо", – наголосив глава Меджлісу кримськотатарського народу.

 

Нагадаємо, 26 квітня глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що в окупованому Криму від ранку почалися масштабні обшуки в будинках кримськотатарських підприємців, меценатів та активістів Алі Барієва, Асана Барієва, Ремзі Веліляєва, Ресуля Веліляєва, Екрема Веліляєва, Зери Веліляєвої, а також їхніх дорослих дітей, які проживають окремо. Водночас в інших регіонах Криму  проходять  обшуки у всіх філіях підприємства "КримОпт", яке належить братам Веліляєвим.

 

Згодом стало відомо, що російські силовики у Білогірську відвозять після проведеного обшуку директора "КримОпта" Алі Барієва. 

 

Міністерство закордонних справ України пообіцяло звернутися до міжнародних судів у зв'язку з масовими обшуками кримськотатарських підприємців, меценатів  та активістів у Криму. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.