НОВИНИ

"Чорний четвер". Чубаров заявив про масові обшуки у Криму

Окупанти увірвались у будинки кримськотатарських меценатів, підприємців та активістів.

У четвер, 26 квітня, в окупованому Криму від ранку почалися масштабні обшуки в будинках кримськотатарських підприємців, меценатів та активістів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

 

"Чорний четвер" у Карасувбазарі (Білогірську). Із раннього ранку 26 квітня 2018 року проводяться тотальні обшуки у Карасувбазарі. Російські окупанти увірвались з обшуками до будинку кримськотатарських підприємців, меценатів, активістів кримськотатарського національного руху Алі Барієва, Асана Барієва, Ремзі Веліляєва, Ресуля Веліляєва, Екрема Веліляєва, Зери Веліляєвої, а також їхніх дорослих дітей, які проживають окремо", - повідомив Чубаров.

 

Водночас, розповів глава Меджлісу, в інших регіонах Криму  проходять  обшуки у всіх філіях підприємства "КримОпт", яке належить братам Веліляєвим.

 

"У всіх місцях проведення обшуків зосереджені значні сили спецпідрозділів, оснащених стрілецькою зброєю, встановлені оточення щодо периметру місць проведення обшуків. Операцією керують співробітники ФСБ Росії", - йдеться у повідомленні Чубарова.

 

Він також зазначив, що біля офісу "КримОпт" у Білогірську вже зібралося близько 400 осіб. Зараз кримські татари збираються і біля інших місць проведення обшуків.

 

Нагадаємо, раніше в окупованому Криму силовики прийшли з обшуками до кримськотатарського активіста Нарімана Мемедемінова, унаслідок яких його заарештували та відвезли до Управління Федеральної служби безпеки  в Сімферополі.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.