НОВИНИ

В Україні скасували термін "вищий навчальний заклад"

Зазначається, що також змінені можливості діячів культури і мистецтв в отриманні вченого звання доцента.

Кабінет міністрів України замінив термін "вищий навчальний заклад" на термін "заклад вищої освіти", що відповідає закону "Про освіту". Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

 

Зазначається, що також змінені можливості діячів культури і мистецтв в отриманні вченого звання доцента.

 

"Уряд посилив відповідальність за порушення академічної доброчесності під час отримання вченого звання – окремо уточнено, що за таке порушення не лише відмовлятимуть у присвоєнні звання, а й позбавлятимуть його", - йдеться у повідомленні.

 

Крім того, були урівняні можливості діячів культури та мистецтв у отриманні вченого звання доцента.

 

"У попередній редакції порядку вчене звання доцента присвоювалось діячам культури та мистецтв, які мають суспільне визнання, в результаті чого отримали почесне звання "Народний артист України", "Народний художник України", "Народний архітектор України", "Заслужений діяч мистецтв". Тепер цей список розширено званнями "Заслужений артист України", "Заслужений художник України", "Заслужений архітектор України", "Заслужений працівник культури України", "Заслужений майстер народної творчості України", - наголосив заступник міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич.

 

Нагадаємо, 25 вересня 2017 року президент України Петро Порошенко підписав Закон України № 2145-VІІІ "Про освіту", прийнятий Верховною Радою України 5 вересня 2017 року. Згідно з повідомленням, ухвалення цього закону дозволить провести глибоку всеосяжну освітню  реформу, яка підвищить якість освіти та конкурентоспроможність молодого покоління на ринку праці. Він забезпечить реальні кроки до включення України до європейського освітнього простору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.