НОВИНИ

У штабі АТО розповіли про командира бойовиків з позивним "Меркурій"

Зокрема, російський офіцер нещодавно був відкликаний до Новочеркаська (РФ).

У Росії застосували дисциплінарне стягнення до командира бойовиків так званої "3 ОМБр", офіцера Збройних сил РФ, із позивним "Меркурій". Про це в середу, 25 квітня, повідомляє прес-центр штабу АТО.

 

"Яскравим прикладом є командир 3 омбр офіцер збройних сил Російської Федерації із позивним "Меркурій", який лише днями був відкликаний до Новочеркаська, де отримав чергове дисциплінарне стягнення. Російському командуванню стало відомо, що останній веде аморальний спосіб життя, зловживає алкоголем та зовсім не приділяє уваги виконанню функціональних обов’язків. Це, у свою чергу, призвело до різкого збільшення втрат серед бойовиків бригади", – йдеться в повідомленні.

 

У штабі заявили, що російський військовий повністю відсторонився від управління підрозділами бойовиків.

 

"Не чисельні службові наради, проводив виключно у стані алкогольного сп’яніння. Майже увесь службовий час "Меркурій" здебільшого проводив у ресторанах Горлівки. І, як завжди, у компанії повій та офіцерів російської армії", – додали в прес-центрі.

 

Крім того, за даними розвідки, подібні випадки є далеко не поодинокими.

 

"Значну частину обстрілів позицій Збройних Сил України тут тісно пов'язують саме з низьким рівнем військової дисципліни та зловживанням алкоголем на передових позиціях противника", – наголошується в повідомленні.  

 

Як повідомлялося 30 березня, волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm під час моніторингу соціальних мереж зафіксували кадрових російських військових, яких Росія перекидала та продовжує засилати на український Донбас.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.