НОВИНИ

В Росії захисника Сущенка Фейгіна позбавили статусу адвоката

За словами Фейгіна, адвокатського статусу його позбавили за три твіти.

Марка Фейгіна, захисника українського журналіста та політв'язня у Російській Федерації Романа Сущенка, позбавили статусу адвоката. 

 

"Отже, мене позбавили статусу адвоката", - написав він у Twitter.

 

За його словами, адвокатського статусу його позбавили за три твіти.

 

"Чого чекати від російської адвокатури, що вигнулася в поклоні перед Кремлем! Ганьба", - наголосив він.

 

 


Нагадаємо, 29 березня Марк Фейгін, адвокат українського журналіста та політв'язня у Російській Федерації Романа Сущенка, звернуся у листі до російського президента Владіміра Путіна та попросив про обмін українського журналіста.

 

Як повідомлялося, 27 березня Московський міський суд на шість місяців продовжив арештукраїнському журналісту Роману Сущенку.

 

Раніше Московський міський суд у вівторок, 27 березня, о 10.00 розпочав попередні слухання у справі щодо незаконно заарештованого у Москві українського журналіста Романа Сущенка. Згодом стало відомо, що Сущенко не визнав вину у повному обсязі. 

 

21 березня адвокат Марк Фейгін повідомив, що російський суд може завершити розгляд провадження щодо українського журналіста Романа Сущенка в травні, тоді ж під впливом міжнародних посередників українця можуть звільнити.

 

25 січня захист українського журналіста Романа Сущенка, якого незаконно утримують в Росії, подав апеляційну скаргу на рішення суду про продовження арешту до 30 березня.

 

Додамо, Сущенка, який прибув до Росії у приватних справах, члени Громадської спостережної комісії Москви виявили 2 жовтня 2016 року в московському СІЗО "Лефортово". ФСБ назвала Сущенка кадровим розвідником, який нібито збирав відомості про діяльність російських Збройних сил РФ. Московський міський суд неодноразово продовжував строк тримання Сущенка під вартою.

 

Федеральна служба безпеки Росії звинувачує журналіста Романа Сущенка в зборі інформації про вторгнення військ РФ в Україну. Його адвокат Марк Фейгін також зазначив, що російські спецслужби завершили розслідування справи. Він також повідомив, що українцю загрожує до 20 років позбавлення волі у РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.